Przydatne funkcje mikrofalówki

Przydatne funkcje mikrofalówki

Dobra mikrofalówka to taka, która posiada wiele przydatnych funkcji i rozwiązań. Które są najbardziej przydatne w codziennym użytkowaniu mikrofali?


Kuchenka mikrofalowa to wygodne rozwiązanie do każdej kuchni. Dzięki niej wiele posiłków możemy przygotować bardzo szybko i bez większych problemów. Jest jednak kilka bardzo przydatnych funkcji i parametrów kuchenki, które jeszcze bardziej przyczynią się do wygody jej użytkowania. Istotnym parametrem jest oczywiście pojemność – optymalnym rozwiązaniem jest pojemność 25 litrów. W takiej mikrofalówce można bowiem podgrzać nawet bardzo duże objętościowo potrawy. Dobrym rozwiązaniem zastosowanym w mikrofali jest sterowanie dotykowe – to proste i szybkie wybieranie programów. Co więcej, zastosowanie dotykowego sterowania sprawia, że front urządzenia jest zupełnie płaski, a dzięki temu czyści się je zdecydowanie wygodniej. Przydatny jest mechanizm automatycznego otwierania drzwi. Jeden dotyk palca wystarczy, aby szybko dostać się do wnętrza mikrofali. Bardzo przydatną funkcją jest wieloetapowe podgrzewanie. Dzięki takiemu rozwiązaniu można bowiem już w trakcie jednego procesu ugotować potrawy nawet bardzo głęboko zamrożone. Kuchenka najpierw rozmraża potrawę, a następnie gotuje ją. Z kolei zastosowanie w urządzeniu grilla kwarcowego to rozwiązanie, dzięki któremu grill rozgrzewa się bardzo szybko. A ponadto całe urządzenie pracuje krócej, z jednoczesnym doskonałym efektem pieczenia. Przydatną funkcją w mikrofalówce jest również quick start. Dzięki tej funkcji można uruchomić mikrofalówkę z pełną mocą na czas około 30 sekund. Wszystko to oczywiście możliwe jest za pomocą tylko jednego przycisku.


Wszystkie te przydatne funkcje można znaleźć w kuchenkach mikrofalowych dostępnych w ofercie marki Kernau. To różne modele kuchenek, spośród których każdy użytkownik znajdzie tę odpowiednią dla siebie. Asortyment Kernau to mikrofalówki, które również wyróżniają się nowoczesnym designem – będą więc pasować do każdej kuchni.

Czyszczenie kuchenki mikrofalowej

Czyszczenie kuchenki mikrofalowej

Kuchenka mikrofalowa jest urządzeniem wykorzystywanym w kuchni bardzo często. Wymaga więc systematycznego...
Więcej
Funkcjonalna mikrofalówka do kuchni

Funkcjonalna mikrofalówka do kuchni

Planujesz właśnie zakup kuchenki mikrofalowej? Pamiętaj, że to wybór na długi czas, tak więc powinien być...
Więcej
Kuchenki mikrofalowe do zabudowy

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy

Obecnie w każdej kuchni kuchenka mikrofalowa jest bardzo ważnym urządzeniem. Uwielbiają z niej korzystać osoby...
Więcej
Jak działa mikrofalówka?

Jak działa mikrofalówka?

Kuchenka mikrofalowa jak wiele, praktycznych urządzeń, została odkryta przypadkiem. Amerykanin Percy Spencer...
Więcej